Prezentuję tutaj wyniki obserwacji przyrodniczej, której dokonywałam od 13 do 20 kwietnia 2015r.
Dzień 7
1.Rzeżucha na ligninie:
Urosły! Niewiarygodne, że rzeżucha jeszcze urosła! Jest teraz bardzo wysoka.
2.Rzeżucha na ziemi kwiatowej:
Strasznie wysokie, ale niestety też cienkie. Uginają się we wszystkie strony.
3.Rzeżucha na ziemi kwaśnej:
Wygląda to strasznie a z zapachem wcale nie jest lepiej! Wracając do ziaren: nic nie urosło od momentu zasiania.
4.Rzeżucha na glebie słonej:
Bardzo dużo soli, osadza się nawet w powietrzu. Z nasionami nic się nie zmieniło.
5.Rzeżucha na piasku:
Są za cienkie i zaginają się. Są całe brudne od piasku.
Subskrybuj:
Posty (Atom)